Připoj se ke komunitě!

Občas ti pošleme tipy pro produktivnější práci, odkazy na zajímavé knihy nebo akce. Psát ti však budeme jen jednou za čas a pouze tehdy, budeme-li mít skutečně co říct.

Odeslat


Základna osobního růstu

Poslání

Web Mít vše hotovo.cz začínal jako podpůrná centrála a diskuzní fórum čtenářů knihy Davida Allena “Mít vše hotovo”, které zaujala metoda Getting Things Done (zkráceno GTD). Od svých začátků však server ušel kus cesty a s tímto pochodem se zvětšovala jeho tematická šíře. Pozornosti neunikaly všemožné oblasti osobního rozvoje, rozličné metody time managementu, stejně jako problematika myšlenkových map.

V současné době chce web Mít vše hotovo.cz působit jako platforma, která sdružuje lidi, pro něž efektivita a osobní rozvoj není pouze koníček, ale prostředek k jejich životnímu putování. Věčné zápasení s časem, sníženou koncentrací, ale také nedostačně zdravým životním stylem nenásilně upravuje směr i tohoto webu. Chce totiž být kompasem, pomocí něhož mohou čtenáři hledat správný směr. A to pochopitelně právě díky zkušenostem a ohlasům samotných návštěvníků webu.


Šéfredaktor: Lukáš Gregor

Provozovatelem webu je společnost Jan Melvil Publishing, s.r.o., Ludvíka Podéště 29, 602 00 Brno.

Nahoru