Připoj se ke komunitě!

Občas ti pošleme tipy pro produktivnější práci, odkazy na zajímavé knihy nebo akce. Psát ti však budeme jen jednou za čas a pouze tehdy, budeme-li mít skutečně co říct.

Odeslat


Základna osobního růstu

Školení Jak na Gmail s Pavlem Minářem

Gmail je velmi populární poštovní služba od společnosti Google, která nabízí zdarma e-mailovou adresu ve formátu neco@gmail.com. Výhodou Gmailu je, že se jedná o cloudovou službu – uživatelé mají přístup ke své poště z počítače, notebooku, chytrého telefonu nebo tabletu. To vše již pravděpodobně víte.

Pavel Minář - Google Apps

Na školení Pavla Mináře, odborníka na Google Apps, se naučíte Gmail používat maximálně efektivně, čímž si usnadníte nejen práci, ale i osobní život. A věřte, že půjde o školení velmi praktické. To lze ostatně usuzovat i z článků, které Pavel pro Mít vše hotovo sepsal.

O tom, že školení s Pavlem jsou skutečně výborná, svědčí i perfektní hodnocení účastníků. Např. Ing. Michal Vintr, PhD., konzultant, školitel a expert na spolehlivost a bezpečnost produktů, napsal:

foto-michal-vintr„Zcela upřímně – školení Gmail od Pavla Mináře bylo bomba! Po školení mám pocit, že když zítra opustím Outlook, vím, do čeho jdu a nestrávím hodiny počátečním zkoumáním „jak to vlastně funguje“ a „k čemu to všechno je“. Ještě nikdy jsem se za tak krátkou dobu nedozvěděl tolik vychytávek a drobností o používání nějakého software. Školení mi ušetřilo hodiny samouky a pokusů/omylů.“

Na tomto čtyřhodinovém školení se dozvíte:

  • zda je cloud bezpečný
  • jak si nastavit Gmailový účet, aby se k datům nedostal někdo nepovolaný – dvoufázové ověřování
  • proč je hodně lidí naštvaných na režim konverzací, ale proč na něj postupně všichni přecházejí a již nechtějí zpět
  • jak využít štítky k automatickému rozdělení zpráv podle projektů/klientů/důležitosti
  • jak v Gmailu praktikovat techniku zero inbox
  • jak Gmail řeší rozhodovací paralýzu, když nevíte, který e-mail řešit dříve
  • jak si nastavit mobilní telefon/tablet, abyste se dostali k poště kdykoliv a kdekoliv

Součástí školení je následná osobní konzultace s Pavlem Minářem zdarma v rozsahu 15 – 30 min. (v případě splnění jednoduchého „domácího úkolu“).

O Gmailu

Gmail je k dispozici i jako komerční služba v rámci balíku služeb Google Apps. Zde již získáváte větší prostor – 30 GB (případně neomezený prostor v rámci Google Apps Unlimited) a vše běží na vaší doméně (máte e-mailovou adresu ve tvaru jmeno@firma.cz).

Jen pro zajímavost – Google Apps používají jako primární systém pro poštu, kalendáře a dokumenty společnosti jako Česká spořitelna, Kofola, Whirlpool, Univerzita Karlova, 75 z TOP100 univerzit v USA, případně 64 % společností z žebříčku Fortune 500, apod. Tento kurz můžete brát také jako zvýšení profesní kvalifikace – Gmail lze používat jak pro soukromé účely, tak se s ním čím dál tím častěji setkáte v zaměstnání.

Velkou výhodou Gmailu je, že na ni navazují další aplikace – Google Kalendář, instantní zprávy Hangouts, Google Disk a Dokumenty a další. Na tento úvodní kurz Gmail proto budou navazovat další školení – Google Kalendáře, Disk a Dokumenty, mobilní zařízení.

Detaily školení

Datum: 17. května 2016
Čas: 16.00 – 20.00
Místo: Impact Hub Praha, Drtinova 10, Praha 5
Cena: 1 400,- Kč bez DPH (1 694,- Kč s DPH)

Kontakt: Blanka Fröhlichová – blanka.frohlichova@melvil.cz

Chcete toto školení pro svou firmu? Napište na e-mail blanka.frohlichova@melvil.cz, ozveme se vám co nejdříve.

Nahoru