Připoj se ke komunitě!

Občas ti pošleme tipy pro produktivnější práci, odkazy na zajímavé knihy nebo akce. Psát ti však budeme jen jednou za čas a pouze tehdy, budeme-li mít skutečně co říct.

Odeslat


Základna osobního růstu

Exkluzivně: Ukázka z nové knihy Mít vše hotovo

Daniel Gamrot

Daniel Gamrot

Lektor a mentor osobní produktivity - Daniel Gamrot
Šéfredaktor portálu Mít vše hotovo

Pořádá firemní i veřejná školení, díky kterým zvýšíte svou osobní produktivitu a zlepšíte time management. Naučí vás vytvořit si systém pro produktivní práci, používat myšlenkové mapy v byznysu, efektivně pracovat s mobilními technologiemi nebo vybudovat bezpapírovou kancelář díky Evernote. Nedávno získal jako první Čech titul Evernote Certified Consultant.
Daniel Gamrot

Poslední články od Daniel Gamrot (Všechny články)

Mít vše hotovo obálka„Dnes máme na jedné straně přístup k množství různých supernástrojů a aplikací, které se objevují prakticky denně a které toho umějí opravdu hodně, na druhé straně ale může tato záplava různých možností snadno vést k nabourání naší produktivity. Chceme-li zůstat neustále na špici a využívat vždy těch nejnovějších technologií podle posledního vývoje, dostáváme se pod velký tlak a neustále musíme upravovat své workflow.“

– David Allen, Mít vše hotovo (2016)

Odpočítáváme poslední dny do příchodu aktualizovaného vydání knihy Mít vše hotovo v češtině. David Allen, autor metody Getting Things Done (známé pod zkratkou GTD), před časem přepracoval původní publikaci, která změnila přístup k organizaci práce a produktivitě řadě lidí po celém světě. A díky Jan Melvil Publishing si ji budete moci přečíst v mateřském jazyce!

Myslím, že není na místě sumarizovat, co vše se v knize změnilo a co zůstalo setrvalo na původním místě. Důvod je prostý – dostali jsme jako první k dispozici padesátistránkovou ukázku z knihy v PDF formátu, ve které je přímo „z pera“ Davida Allena shrnuto, na co se můžete těšit.

Stahujte   STAHUJTE PADESÁT STRAN V PDF → DAVID ALLEN – MÍT VŠE HOTOVO (2016)

Myslím, že vyčkávání není na místě. Klikněte na odkaz, čtěte a těšte se. A napište nám, co na úvodní stránky nově přepracovaného vydání říkáte.

Ukázka z knihy Mít vše hotovo

Štítky: ,

Připoj se ke komunitě Mít vše hotovo!

Stačí nám poslat tvou e-mailovou adresu. Občas ti pošleme tipy pro produktivnější práci, odkazy na zajímavé knihy nebo akce. Psát ti však budeme jen jednou za čas a pouze tehdy, budeme-li mít skutečně co říct.

Přidej komentář k příspěvku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahoru