Připoj se ke komunitě!

Občas ti pošleme tipy pro produktivnější práci, odkazy na zajímavé knihy nebo akce. Psát ti však budeme jen jednou za čas a pouze tehdy, budeme-li mít skutečně co říct.

Odeslat


Základna osobního růstu

Lukáš Gregor: „Web si zaslouží novou energii“

By on 25. 1. 2016 in Témata with komentáře 4
Daniel Gamrot

Daniel Gamrot

Lektor a mentor osobní produktivity - Daniel Gamrot
Šéfredaktor portálu Mít vše hotovo

Pořádá firemní i veřejná školení, díky kterým zvýšíte svou osobní produktivitu a zlepšíte time management. Naučí vás vytvořit si systém pro produktivní práci, používat myšlenkové mapy v byznysu, efektivně pracovat s mobilními technologiemi nebo vybudovat bezpapírovou kancelář díky Evernote. Nedávno získal jako první Čech titul Evernote Certified Consultant.
Daniel Gamrot

Poslední články od Daniel Gamrot (Všechny články)

Před několika týdny započalo plánování jedné velké změny. Lukáš Gregor, dlouholetý šéfredaktor portálu Mít vše hotovo, učinil nesnadné rozhodnutí. Své skvělé počínání na této pozici k poslednímu lednovému dni ukončuje. Proč se rozhodl pro tento velký krok?

Lukáši, co tě vůbec vede k tomu, že svůj post šéfredaktora po tolika letech poměrně produktivní práce opouštíš?

Ano, po tolika letech… i v tom konstatování je vlastně část mé odpovědi, mých důvodů. Myslím, že jsem na té pozici byl už dost dlouho. Web si zaslouží novou sílu, energii, nápady… Ačkoliv mě to bavilo, současně potřebuji čas od času zvážit, co jsou skutečně mé priority – a mezi ně zkrátka MVH nepatří.

Určitě ti změna směru, respektive jeho bližší specifikace, přinese dost volného času. Jak s ním naložíš?

S tím volným časem si moc jistý nejsem:) Právě proto od šéfování webu odcházím, že potřebuji získat prostor pro práci, která mě naplňuje ze všeho nejvíc a je také mým hlavním povoláním – vedení Ateliéru Animovaná tvorba na Fakultě multimediálních komunikací ve Zlíně. Jestli se ale nějaká drobná volná chvilka objeví, budu ji věnovat pravděpodobně čtení…

Co ti dalo působení na pozici šéfredaktora Mít vše hotovo?

Seznámil jsem se s řadou zajímavých lidí, i díky webu a mé orientaci na tematiku efektivity jsem navštívil (a aktivně se zapojil) několik konferencí, asi se stal v jistých ohledech trošku známějším. Pro mě osobně to pak určitě mělo význam, protože věřím, že se na webu objevilo hned několik textů, které měly smysl i pro druhé. Já sám jsem si i psaním těch článků některé věci potvrzoval a díky nim jsem byl „nucen“ být víc v obraze.

A… co ti vzalo?

Trošku víru v to, že se na takovou pozici hodím. Psaní mě baví, ale potřebuji si víc hlídat to množství. Redigování textů mi jde asi lépe spíše u školních prací, tady jsem vlastně často byl rád, že vůbec nějaký článek od někoho jiného mám. A občas mi bralo nervy, když zlobila „technika“.

Jak jsem již říkal, považuji web za jednu z nejkvalitnějších databází informací z oblasti osobního rozvoje. Doufám, že se mnou souhlasíš. Na co jsi, zaměříme-li to na tvé několikaleté působení zde, nejvíce hrdý?

Myslím, že máme nemalou čtenářskou základnu, ale co víc, kultivovaných čtenářů! A to je pro mě obrovská přednost. Komentáře byly z 95% smysluplné, k věci, slušné, mnohdy inspirující. Vlastně za to nemůžu já, spíše jsem zkrátka hrdý na to, že takové čtenáře náš web sdružuje.

Mě i čtenáře by určitě zajímalo – zůstaneš s námi? Budeš na Mít vše hotovo nadále přispívat? Určitě bychom o to stáli. Tvé články byly a budou vždy ohromně přínosné.

Bude-li ta chuť mě číst, určitě. A určitě ale v menším měřítku. Budu se navíc určitě lépe cítit, když budu řadový redaktor, který bude mít nad sebou kontrolu někoho dalšího, termíny a nějakou pevnou koncepci, do které musím zapadnout.

Lukáši, moc děkuji a jsem naprosto přesvědčený o tom, že si tvé články brzy a s velkou chutí přečteme. Ať se ti daří!

Štítky:

Připoj se ke komunitě Mít vše hotovo!

Stačí nám poslat tvou e-mailovou adresu. Občas ti pošleme tipy pro produktivnější práci, odkazy na zajímavé knihy nebo akce. Psát ti však budeme jen jednou za čas a pouze tehdy, budeme-li mít skutečně co říct.

komentáře 4

Trackback URL | RSS kanál s komentáři

 1. Honza napsal:

  Ahoj Luky,moc diky za tvuj prinos a spolecnou cestu! Bavilo me to! Mnoho zdaru v dalsich cinnostech!

 2. Petr Klein napsal:

  Dobrý den
  Lukášovi patří velké díky za práci na tomto webu, je opravdu unikátní. Danovi přeji hodně úspěchů v novém počínání :-).

 3. Milan Třešňák napsal:

  Hezký večer všem, Lukáši díky za všechnu práci udělanou pro MVH a její čtenáře a Dane, hodně úspěchů v nové roli šéfredaktora.

Přidej komentář k příspěvku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahoru