Připoj se ke komunitě!

Občas ti pošleme tipy pro produktivnější práci, odkazy na zajímavé knihy nebo akce. Psát ti však budeme jen jednou za čas a pouze tehdy, budeme-li mít skutečně co říct.

Odeslat


Základna osobního růstu

Užitečnosti (3) – Internet ve službách kreativity

By on 19. 5. 2014 in Nástroje with komentáře 4
Lukáš Gregor

Lukáš Gregor

LUKÁŠ GREGOR | Bloger, pedagog a autor šesti knih. Má rád, když může vychutnávat přítomný okamžik, baví ho být, baví ho také školit (nejen) GTD.
Lukáš Gregor

Poslední články od Lukáš Gregor (Všechny články)

Internet dokáže být velmi užitečný. Dohledat však někdy ten vhodný nástroj pro tu kterou činnost sebere tolik času, že frustrace možná předstihne samotný výsledek. My jsme pro vás vybrali hned několik online služeb, s nimiž můžete být kreativnější.

V seriálu Užitečnosti se podrobněji věnujeme různým zlepšovákům, tentokrát nejde o jednu recenzi či jeden návod, ale spíše odkaz na služby, které jsem odzkoušel, mnohé z nich využívám kvůli svým rolím pedagoga, vedoucího katedry nebo lektora. Velikost koleček označuje míru užitečnosti/spokojenosti, služby jsem navíc rozdělil podle základních vlastností, respektive oblasti, na kterou se zaměřují, kdy je lze použít. To, co si můžete prohlédnout, vesměs směřuje ke kreativním činnostem – práci s multimédii, nebo prezentaci. U každé služby je stručný popis, mnohdy odkaz na další informace a také na video, které ukazuje používání služby. (Lze využít také ikonky vlevo nahoře u každého obrázku a dostat se na originální zdroj, kdy budete obrázek s kolečky vidět v lepší velikosti a rozlišení.)

Nabídnuté služby berte spíše jako tipy, z nichž je třeba si ještě vybrat – některé se totiž co do využití překrývají. Dost možná se na některou z nich podrobněji podívám v samostatném textu, spíše ale ocením, když se v komentářích podělíte o své vlastní zkušenosti, či případně jiná doporučení.

 

Připoj se ke komunitě Mít vše hotovo!

Stačí nám poslat tvou e-mailovou adresu. Občas ti pošleme tipy pro produktivnější práci, odkazy na zajímavé knihy nebo akce. Psát ti však budeme jen jednou za čas a pouze tehdy, budeme-li mít skutečně co říct.

komentáře 4

Trackback URL | RSS kanál s komentáři

 1. David napsal:

  Díky!

 2. Martin napsal:

  Lupa k článku přiložena? Nicméně tipy výborné, díky. Martin

 3. Ondra napsal:

  Zajímavé, díky za článek.

 4. Vlado napsal:

  Super skupiny, ďakujem. Je možné tie Droptask množiny/skupiny dostať aj do Droptask?

Přidej komentář k příspěvku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahoru