Připoj se ke komunitě!

Občas ti pošleme tipy pro produktivnější práci, odkazy na zajímavé knihy nebo akce. Psát ti však budeme jen jednou za čas a pouze tehdy, budeme-li mít skutečně co říct.

Odeslat


Základna osobního růstu

Dotazník: Jak vlastně využíváme metodu GTD?

By on 18. 3. 2013 in Sebeorganizace with komentáře 3
Lukáš Gregor

Lukáš Gregor

LUKÁŠ GREGOR | Bloger, pedagog a autor šesti knih. Má rád, když může vychutnávat přítomný okamžik, baví ho být, baví ho také školit (nejen) GTD.
Lukáš Gregor

Poslední články od Lukáš Gregor (Všechny články)

Teze, že GTD představuje v současnosti jednu z vůdčích metod pro zlepšení vlastní produktivity, nepřináší nic nového. Mnohem více pozornosti si nyní zaslouží způsoby jejího využití. Co konkrétně na metodě její uživatelé oceňují nejvíce, co jim tzv. nevoní, v čem vidí její přednosti a úskalí a jak a v čem dochází k jejímu přizpůsobení?

Tyto otázky si často kladu já, jistě i nejeden z našich čtenářů a položila si je také studentka Fakulty multimediálních komunikací ve Zlíně, Petra Holáková. Důležitou součást její připravované diplomové práce tvoří právě diskuze nad způsoby využití a nakládání s metodou GTD. Bylo logické, že ty zásadní informace můžete přinést jen a pouze vy, lidé, kteří se s GTD již setkali – ať už jen na krátko, nebo s ní fungujete dlouhodobě. Vznikl proto dotazník, který může (zůčastní-li se jej relevantní počet respondentů) přinést nejen zajímavá data a statistiky, ale po finálním zpracování také sadu zformulovaných závěrů, jež dost možná pomohou lidem stojícím na samém počátku s metodou GTD, nebo těm, které zajímá, jak GTD žije mimo stránky knihy Mít vše hotovo Davida Allena.

Přimlouvám se na tomto místě za to, abyste si našli čas, zhruba 5-10 minut, a dotazník vyplnili (uzávěrka je 27. března). Otázek je sice více, ale jejich formulace vede k možnosti rychle odpovědět. Diplomová práce bude po své obhajobě dostupná i pro vás a navíc řadu ze závěrů zde – ať už já sám, nebo jiní redaktoři webu – rozebereme. Upřímně se na výsledky těším, nyní už je to však ve vašich rukou.

Online dotazník: http://d.pr/xK7f

Děkuji, že se zapojíte a že budete dotazník sdílet a šířit dál!

P.S.: Jestliže v samotném závěru dotazníku uvedete své jméno a e-mailovou adresu, budete zařazeni do slosování. Třem šťastlivcům bude dána možnost si vybrat z knižní nabídky nakladatelství Jan Melvil Publishing knihu/ebook.

 

 

Štítky:

Připoj se ke komunitě Mít vše hotovo!

Stačí nám poslat tvou e-mailovou adresu. Občas ti pošleme tipy pro produktivnější práci, odkazy na zajímavé knihy nebo akce. Psát ti však budeme jen jednou za čas a pouze tehdy, budeme-li mít skutečně co říct.

komentáře 3

Trackback URL | RSS kanál s komentáři

 1. Jan Juhos napsal:

  Dotazník se mi líbí pro jeho jasné znění a přeji autorce Petře dobré pořízení při obhajobě diplomové práce. A ještě doplňuji co jsem v dotazníku nenapsal ( napadlo mne to až teď ) : GTD nelze aplikovat na všechny lidi. Někteří si programově ve svém životě určují, že je zajímá vzletová dráha + maximálně hladina 20 000 stop.Nezazlívejme jim to. Prostě to tak mají. A ještě doplňuji otázku, která nezazněla: Co je na GTD pro Vás nejvíc přínosné? : Termínový pořadač a letové hladiny. (:o)

 2. Petra Holáková napsal:

  Jsem ráda, že to slyším přímo od Vás, Jane – protože právě o srozumitelnost a jednoduchost jsme se snažili. Děkuji Vám i za skvělé připomínky – ty se budou určitě hodit při zpracovávání závěrů (nejen mně samotné). Obhajoba bude už (snad) jenom třešnička na dortu:-) Přeji Vám jen samé úspěšné okamžiky při používání GTD metody.

 3. Pavel Vokoun Pavel Vokoun napsal:

  Ahoj,
  vyplněno! Těším se na závěry a jejich publikování zde.

  Pavel

Přidej komentář k příspěvku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahoru