Připoj se ke komunitě!

Občas ti pošleme tipy pro produktivnější práci, odkazy na zajímavé knihy nebo akce. Psát ti však budeme jen jednou za čas a pouze tehdy, budeme-li mít skutečně co říct.

Odeslat


Základna osobního růstu

Unikátní dvojkoference již brzy!

By on 19. 9. 2012 in Témata with Žádný komentář
Lukáš Gregor

Lukáš Gregor

LUKÁŠ GREGOR | Bloger, pedagog a autor šesti knih. Má rád, když může vychutnávat přítomný okamžik, baví ho být, baví ho také školit (nejen) GTD.
Lukáš Gregor

Poslední články od Lukáš Gregor (Všechny články)

V loňském říjnu se odehrál v Senci poblíž Bratislavy první ročník konference Manager Expo. Ta nejen svým konceptem, ale především skladbou programu, organizací a příjemnou atmosférou vzbudila velmi dobré ohlasy. Letošní ročník už pracuje s názvem MEXPO a slibuje ještě větší a kvalitnější událost.

Pokud hledáte důvody, proč se vůbec o MEXPO zajímat, možná pomůže jejich seznam na této stránce. Ačkoliv to bude znít zaujatě (vystupoval jsem na konferenci v loni a budu na ní i letos), nemůžu jinak – MEXPO se neslo nejen v přátelské a uvolněné atmosféře, ale například sálem věnovaném managementu (efektivita, produktivita, osobní rozvoj) prostupovalo hřejivé uvědomění, že nejdůležitější není mít více zvládnutých úkolů, ale mít čas na sebe a na své blízké.

Konferenci jsem předtím tak nějak věřil předem, ale výsledek překonal má očekávání – a neobávám se, že by tomu letos bylo jinak. Údajně má být akce ještě lepší – co do programu i co do organizace. Stejně jako ve svém prvním ročníku, i tentokrát jde de facto o dvě konference zároveň. Jeden sál se specializuje na média, druhý na management. Dohromady vystoupí 34 spíkrů, ale i účastníci budou mít prostor v rámci formátu mikropřednášek představit své vlastní myšlenky a zkušenosti. Program doslova přetéká, takže největší slabinou akce pravděpodobně bude její bohatost…

Na této stránce se dozvíte, kolik stojí vstupenky, existují však i možnosti, jak získat slevu (například pro studenty) a jedna speciální (ve výši 20%) je i pro vás, čtenáře Mítvšehotovo.cz. Stačí, když zadáte při nákupu vstupenky kód MEXPOGTD.

Těším se, že se v Senci 5. a 6. října potkáme.

Lukáš Gregor

 

Mějte firmu pod kontrolou.
Bezpečně a vždy online se sytémem Evidio.

 

 

 

Štítky:

Připoj se ke komunitě Mít vše hotovo!

Stačí nám poslat tvou e-mailovou adresu. Občas ti pošleme tipy pro produktivnější práci, odkazy na zajímavé knihy nebo akce. Psát ti však budeme jen jednou za čas a pouze tehdy, budeme-li mít skutečně co říct.

Přidej komentář k příspěvku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahoru