Připoj se ke komunitě!

Občas ti pošleme tipy pro produktivnější práci, odkazy na zajímavé knihy nebo akce. Psát ti však budeme jen jednou za čas a pouze tehdy, budeme-li mít skutečně co říct.

Odeslat


Základna osobního růstu

Meet Vše Hotovo

By on 19. 5. 2012 in Témata with komentáře 2
Lukáš Gregor

Lukáš Gregor

LUKÁŠ GREGOR | Bloger, pedagog a autor šesti knih. Má rád, když může vychutnávat přítomný okamžik, baví ho být, baví ho také školit (nejen) GTD.
Lukáš Gregor

Poslední články od Lukáš Gregor (Všechny články)

Jsme rádi, když s námi komunikujete prostřednictvím komentářů, sociálních sítí či e-mailu. Proč se však na chvíli neodstřihnout „od drátů“ a nesetkat se také naživo?

Zúčastněte se prvního veřejného neformálního setkání lidí kolem webu Mítvšehotovo.cz a nakladatelství Jan Melvil Publishing. Můžete se setkat s Tomášem Baránkem (spisovatel, ředitel Jana Melvila), Lukášem Gregorem (šéfredaktor MVH, lektor GTD) či Jaroslavem Luhanem (expert na GTD v Outlooku). Svoji účast však přislíbili i další členové týmů, s jejichž jmény se na tomto webu setkáváte!

 • Jaký bude program? Řízená kolektivní prokrastinace.
 • Kdy se setkáme? V pátek 1. června. Začínáme od 19. hodiny.
 • A kde? V brněnském podniku Mju:z.

Přihlaste se na akci prostřednictvím této pozvánky.

První červen bývá spojován s dětmi, také my si rádi hrajeme – někdo píše a vydává knihy, jiný je překládá či graficky upravuje. Také se mezi námi objevují ti, kteří si pohrávají se všelijakými metodami pro zvýšení vlastní efektivity a hračkami, ať už z papíru nebo z elektronek. A moc rádi komunikujeme a poznáváme nové lidi. Věříme, že v pátek 1.6. budete mezi nimi.

Štítky:

Připoj se ke komunitě Mít vše hotovo!

Stačí nám poslat tvou e-mailovou adresu. Občas ti pošleme tipy pro produktivnější práci, odkazy na zajímavé knihy nebo akce. Psát ti však budeme jen jednou za čas a pouze tehdy, budeme-li mít skutečně co říct.

komentáře 2

Trackback URL | RSS kanál s komentáři

 1. Petr Odehnal napsal:

  Dobrý den,
  plánuje se další sraz? Třeba na podzim?
  Pojedu i do Prahy :-)
  Díky, Petr

 2. RC napsal:

  Pekny den prajem,
  co takto pustit sa do castejsich osobnych stretnuti v Brne? Kolko ludi by malo zaujem? Dajte prosim vediet sem do diskusie.
  Uzite si den.
  RC

Přidej komentář k příspěvku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahoru