Připoj se ke komunitě!

Občas ti pošleme tipy pro produktivnější práci, odkazy na zajímavé knihy nebo akce. Psát ti však budeme jen jednou za čas a pouze tehdy, budeme-li mít skutečně co říct.

Odeslat


Základna osobního růstu

Čtyřhodinové tělo – Světový bestseller No.1 v češtině!

By on 9. 12. 2011 in Témata with komentáře 2
Lukáš Gregor

Lukáš Gregor

LUKÁŠ GREGOR | Bloger, pedagog a autor šesti knih. Má rád, když může vychutnávat přítomný okamžik, baví ho být, baví ho také školit (nejen) GTD.
Lukáš Gregor

Poslední články od Lukáš Gregor (Všechny články)

Neobvyklá cesta ke zhubnutí, zlepšení sexu a vůbec k proměně v superčlověka – i tak lze ve stručnosti charakterizovat novou knihu Tima Ferrisse,  autora amerického i českého bestselleru „Čtyřhodinový pracovní týden“.  Jeho kniha „Čtyřhodinové tělo“ je už několik měsíců trvale jednou z nejprodávanějších knih v USA (Amazon, New York Times Bestsellers) a právě vychází i v českém překladu.

Pokud znáte Ferrissův úspěšný a kontroverzní „Čtyřhodinový pracovní týden“, je vám jasné, že si název jeho nového bestselleru příliš nevymýšlí. Stěží najdete na trhu knížku, která tak pragmaticky, vtipně a otevřeně šlape po uznávaných metodách hubnutí a vůbec tělesné práce na sobě. Ferriss přiznává, že většina z nás ve snaze zlepšit svou kondičku a fyzický vzhled nemá takovou vůli, aby dokázala denodenně desítky minut sportovat a na dlouhé měsíce se trápit odříkáním. Přichází s propracovaným tipy a triky, jak dosáhnout zlepšení za mnohem menšího (nikoli však zcela nulového) úsilí. V knize se dočtete mj. o tom, jak ženě pomoci k silnému orgasmu, jak zlepšit spánek či spát méně a být stále svěží a mnoho jiného. Ferriss vše zkouší na sobě, výsledky precizně měří a eviduje – a především se nestydí se s námi o ně podělit. Zábavné a svým způsobem převratné.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=LIVmsIJyj3A[/youtube]

Další informace o knize najdete zde. Pokud si ji objednáte do 16.12., budete zařazeni do soutěže o iPad 2 (více informací).

Věříme, že vás kniha nenechá chladnými. Budeme jí věnovat na tomto webu pozornost a oceníme, když i vy se zapojíte se svými názory a zkušenostmi.

Štítky:

Připoj se ke komunitě Mít vše hotovo!

Stačí nám poslat tvou e-mailovou adresu. Občas ti pošleme tipy pro produktivnější práci, odkazy na zajímavé knihy nebo akce. Psát ti však budeme jen jednou za čas a pouze tehdy, budeme-li mít skutečně co říct.

Přidej komentář k příspěvku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahoru