Připoj se ke komunitě!

Občas ti pošleme tipy pro produktivnější práci, odkazy na zajímavé knihy nebo akce. Psát ti však budeme jen jednou za čas a pouze tehdy, budeme-li mít skutečně co říct.

Odeslat


Základna osobního růstu

Mít vše hotovo / mít vše v kapse

By on 26. 9. 2011 in Témata with komentářů 5
Lukáš Gregor

Lukáš Gregor

LUKÁŠ GREGOR | Bloger, pedagog a autor šesti knih. Má rád, když může vychutnávat přítomný okamžik, baví ho být, baví ho také školit (nejen) GTD.
Lukáš Gregor

Poslední články od Lukáš Gregor (Všechny články)

Rádi bychom rozšiřovali portfolio toho, co web Mítvšehotovo.cz nabízí. Jednu z novinek představuje nabízení obsahu ve formátech vhodných pro různé typy čteček. Aby ale byla tato inovace smysluplná, potřebujeme od vás poradit…

V první fázi, kterou máme nyní před sebou, hodláme připravovat obsah webu Mítvšehotovo.cz ve formátech ePub a MOBI. Stojíme však před otázkou, zda se váš zájem bude týkat odběru všech článků, které na webu vyjdou, nebo pouze výběru z nich. Zda dáte přednost aktuálním textům, nebo naopak magazínům „Výběr z archivu“, popřípadě bude vaše potřeba volat po zcela novém, na webu nepublikovaném obsahu.

Další záležitost se týká způsobu distribuce. Protože je vše zatím zabaleno v plenkách, lze obsah pro čtečky pouze stahovat ze speciální stránky „Do vaší čtečky„. Možná se vám to bude zdát nepohodlné, proto dejte vědět – chcete soubory nechat zasílat mailem? Nastavit automatické odebírání přímo do čtečky?

Na tyto otázky nám prosím odpovězte v tomto dotazníku.

Samozřejmě velmi uvítáme diskuzi pod tímto článkem – vaše postřehy k pokusnému magazínu „Výběr z archivu“, nápady, jak by tato služba mohla v budoucnu vypadat, aby šla s dobou a byla pro vás opravdu něčím, co dává smysl.

Děkujeme!

 

Štítky:

Připoj se ke komunitě Mít vše hotovo!

Stačí nám poslat tvou e-mailovou adresu. Občas ti pošleme tipy pro produktivnější práci, odkazy na zajímavé knihy nebo akce. Psát ti však budeme jen jednou za čas a pouze tehdy, budeme-li mít skutečně co říct.

komentářů 5

Trackback URL | RSS kanál s komentáři

 1. Tom napsal:

  Skvely napad! Muj nazor je v dotazniku, jen bych zduraznil upravu webu pro browsery v cteckach. I kdyz jsou to plnohodnotne browsery, ovladani uz neni a usnadneni pohybu po webu v cteckach by bylo velmi uzitecne.

 2. Petr napsal:

  Také varianta jak články dostat do Kindlu: http://blog.martinsimko.cz/2010/09/27/zasilejte-si-clanky-z-webu-do-kindlu-calibre-read-it-later/

  Já osobně si myslím, že to posílání na e-mail by stačilo. Nejsem však typický uživatel čtečky. Mně stačí RSS na mobilu

 3. Mirek napsal:

  Naprosto zbytečný. Stačí přece webová verze. Proč stahovat další data kterými jsem už tak dost všichni zahlcení. A při možnosti si kdykoliv přečíst web i na mobilu jde z mého pohledu o zbytečnost. Oceňuji snahu redakce nabídnout něco nového a ještě co je v současnosti v kurzu ale osobně bych přesunul snahu spíš na kvalitu článků, vývoj vlastního GTD řešení on i off line apod.

 4. Martin napsal:

  Já v podstatě články MVH jinak než v čtečce nečtu. Používám Calibre a jeho zpracování RSS zdroje.

 5. Eva HaF napsal:

  Jsem pro zasílání přímo do čtečky, to je pro mě nejpohodlnější. Internet v mobilu nepoužívám… Možná by bylo nejjednodušší dát čtenářům na výběr, aby byla možnost nechat si články zasílat nebo stahovat. A jinak díky za to!

Přidej komentář k příspěvku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahoru