Připoj se ke komunitě!

Občas ti pošleme tipy pro produktivnější práci, odkazy na zajímavé knihy nebo akce. Psát ti však budeme jen jednou za čas a pouze tehdy, budeme-li mít skutečně co říct.

Odeslat


Základna osobního růstu

Soutěž, v níž mají zvítězit všichni – i ti, co se na ni dívají

By on 13. 7. 2011 in Rozvoj with Žádný komentář
Lukáš Gregor

Lukáš Gregor

LUKÁŠ GREGOR | Bloger, pedagog a autor šesti knih. Má rád, když může vychutnávat přítomný okamžik, baví ho být, baví ho také školit (nejen) GTD.
Lukáš Gregor

Poslední články od Lukáš Gregor (Všechny články)

V tuzemských televizích jsme mohli potkat několik podob formátu reality show. Když odmyslíme skutečnost, že o odrazu skutečné reality v těchto pořadech lze hovořit spíše s nadsázkou, patří k jejich rysům soupeření, snaha porazit ostatní, zvítězit a odnést si tučný balík peněz. Od září letošního roku však u nás poběží soutěž, která tato pravidla obrací naruby.

Čtenářům našeho webu nebude jméno Dominika Formánka neznámé, jeho série článků o plánování na základě hodnot a cílů sklidila velmi pozitivní ohlasy. A je to právě on, kdo vyvolal impuls a nápady k projektu Česko Slovensko má úspěch. Web Mítvšehotovo.cz si jen stěží může takto koncipované soutěže nepovšimnout. A oč tedy jde?

Tuzemská a slovenská pobočka společnosti Franklin Covey umožní vybraným 12 lidem, aby během tří měsíců změnili svůj život, dosáhli svých cílů a snů. Účastníci obdrží FC diáře a budou v pravidelných školeních a koučováních vedena lektorem z Franklin Covey k tomu, aby do svého života implantovali filozofii 7 návyků (Stephen R. Covey). Cílem soutěže tak není, aby se účastníci poměřovali a jako vítěz odešel jeden jediný z nich. Naopak. Snahou kouče a všech lidí z projektu bude, aby zvítězili všichni účastníci, a to ne nad druhými, ale sami nad sebou.

Česko Slovensko má úspěch si k sobě přilepuje označení reality show proto, že během společných setkání budou vznikat rozhovory a videa se soutěžícími a koučem, která budou mapovat jejich životní postoje, víru či naopak nedůvěru, odhodlání a odvahu, zdary i prohry. Diváci mohou díky cestě soutěžících za úspěchem nacházet inspiraci, motivaci a rady. Změny (vítězství) tak mohou dosáhnout nejen účastníci soutěže, ale i ti, co ji sledují.

Již dnes se můžete do projektu přihlásit, od září do listopadu pak celý projekt poběží. V těchto dnech se již spustily webové stránky, které budou nadále doplňovány o další informace (český web, slovenský web). Pro představení, oč soutěži jde a co může pro lidi 7 návyků znamenat, vzniklo první video – rozhovor s úspěšnými osobnostmi, pro něž cestu k cílům dláždí hodnoty a ctění etického, morálního chování.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=SysfB7IOUNc[/youtube]

Twitter účet, Facebook stránka

Štítky:

Připoj se ke komunitě Mít vše hotovo!

Stačí nám poslat tvou e-mailovou adresu. Občas ti pošleme tipy pro produktivnější práci, odkazy na zajímavé knihy nebo akce. Psát ti však budeme jen jednou za čas a pouze tehdy, budeme-li mít skutečně co říct.

Přidej komentář k příspěvku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahoru