Připoj se ke komunitě!

Občas ti pošleme tipy pro produktivnější práci, odkazy na zajímavé knihy nebo akce. Psát ti však budeme jen jednou za čas a pouze tehdy, budeme-li mít skutečně co říct.

Odeslat


Základna osobního růstu

Jaká cesta vede k úspěchu?

By on 30. 7. 2011 in Rozvoj with Žádný komentář
Lukáš Gregor

Lukáš Gregor

LUKÁŠ GREGOR | Bloger, pedagog a autor šesti knih. Má rád, když může vychutnávat přítomný okamžik, baví ho být, baví ho také školit (nejen) GTD.
Lukáš Gregor

Poslední články od Lukáš Gregor (Všechny články)

Během dvou letních měsíců se mohou přihlašovat všichni ti, kteří chtějí pomoci k úspěchu, do projektu Česko Slovensko má úspěch. První informace o soutěži, která je svým posláním tak trochu „naruby“, jsme přinesli v tomto článku. Nyní se můžete podívat na rozhovor s dvěma zástupci společnosti, v níž se projekt zrodil a která se stará o to, aby pomocí 7 návyků (S. R. Covey) mohl člověk svůj život skutečně změnit k lepšímu.

Verze pro sledování na iPhone/iPadu zde.
Podcast můžete odebírat z této adresy.

(Omlouváme se za sníženou kvalitu obrazu a zvuku.)

Má podle vás tento projekt smysl? Znáte 7 návyků a dokázaly vám již život změnit? Věříte vůbec na to, že lze pomocí takového projektu, jako je Česko Slovensko má úspěch, dopomoci lidem ke změně?

Štítky:

Připoj se ke komunitě Mít vše hotovo!

Stačí nám poslat tvou e-mailovou adresu. Občas ti pošleme tipy pro produktivnější práci, odkazy na zajímavé knihy nebo akce. Psát ti však budeme jen jednou za čas a pouze tehdy, budeme-li mít skutečně co říct.

Přidej komentář k příspěvku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahoru