Připoj se ke komunitě!

Občas ti pošleme tipy pro produktivnější práci, odkazy na zajímavé knihy nebo akce. Psát ti však budeme jen jednou za čas a pouze tehdy, budeme-li mít skutečně co říct.

Odeslat


Základna osobního růstu

Mít vše hotovo – nyní a v budoucnu

By on 16. 5. 2011 in Témata with komentáře 3
Lukáš Gregor

Lukáš Gregor

LUKÁŠ GREGOR | Bloger, pedagog a autor šesti knih. Má rád, když může vychutnávat přítomný okamžik, baví ho být, baví ho také školit (nejen) GTD.
Lukáš Gregor

Poslední články od Lukáš Gregor (Všechny články)

Formulář Mít vše hotovo – nyní a v budoucnu vznikl z touhy náš web zlepšit a zlepšovat. Rádi bychom věděli, v čem jsou jeho silná a slabá místa, jaké rubriky a druhy článků vás zajímají, zda máte vlastní návrhy na koncepci i obsah webu.

Dotazník najdete na této webové adrese. Žádná z otázek není povinná, odpovědět můžete jen na ty, které chcete.

Předem vám děkujeme za Váš čas. Pokud budete chtít sdělit více, než dovoluje formulář, napište nám na mail lukas.gregor@melvil.cz.

Štítky:

Připoj se ke komunitě Mít vše hotovo!

Stačí nám poslat tvou e-mailovou adresu. Občas ti pošleme tipy pro produktivnější práci, odkazy na zajímavé knihy nebo akce. Psát ti však budeme jen jednou za čas a pouze tehdy, budeme-li mít skutečně co říct.

komentáře 3

Trackback URL | RSS kanál s komentáři

 1. GTDovec napsal:

  Navrhuji vytvořit aktivnější, nepočetný tým spolupracovníků, třeba i s občasným setkáním naživo nebo ve virtuální konferenci. Profilovat témata, rozhojnit příspěvky, napumpovat kyslík do skvělé myšlenky webu. Některé příspěvky tady jsou opravdu objevné a přínosné! Ovšem je třeba pěstovat přesahy a získávat další příznivce. Odkazovat, odkazovat, odkazovat. Chybí mi silný inzerent – třeba nějaký ten švýcarský hodinář :-) Zaznamenal jsem také řadu jablíčkářských příspěvků, což při vší úctě k této komunitě je třeba více „přiznat“ a oddělit od převažující komunity pécéčkařů. Taky ve vztahu k chytrým telefonům. Prostě – práce jako na kostele. Zatím je to takové hodně poklidné, decentní, chce to víc vzruchu :-)

 2. Josef Nakládal napsal:

  Už jsem formulář odeslal, ale zapomněl jsem uvést jednu věc:

  Hodně postrádám volbu pro odesílání emailových notifikací u nově vložených komentářů. Sledovat komentáře pomocí RSS mi nevyhovuje.

 3. Lenny napsal:

  Hledal jsem v dotazníku, ale bohužel odkaz, který nám poskytli, se nepodařilo nalézt zde. Cazare Vatra Dornei

Přidej komentář k příspěvku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahoru