Připoj se ke komunitě!

Občas ti pošleme tipy pro produktivnější práci, odkazy na zajímavé knihy nebo akce. Psát ti však budeme jen jednou za čas a pouze tehdy, budeme-li mít skutečně co říct.

Odeslat


Základna osobního růstu

Jak sedíte u počítače?

By on 5. 9. 2010 in Kondice with Žádný komentář

Na stránkách Mít vše hotovo bychom rádi přinášeli postřehy a zkušenosti o možných prostředích, v nichž lze pracovat, stejně tak ale i nacházet inspiraci a pochopitelně klid. Základním předpokladem však je zdraví. Není tajemstvím, že mnozí z nás musí velkou část pracovních úkolů odsedět – povolání totiž často obnáší nutnost komunikovat s počítačem, a tedy i usednout za stůl, položit prsty na klávesnici a neustále sledovat dění na monitoru.

Zdroj: www.computermedia.cz

Zdroj: www.pcporadenstvi.cz

Protože návodů a rad, jak správně sedět u počítače najdeme na internetu nepřeberné množství, nebude cílem tohoto článku je zde znovu opisovat. Vystačíme si s pouhým grafickým znázorněním. Mnohem hodnotnějším se text stane, jakmile se v komentářích podělíte o vlastní zkušenosti.

  • Trpíte bolestmi zad?
  • Máte možnost splnit všechny předepsané (doporučené) rady?
  • Řešíte to prací ve stoji, ergonomickými židlemi, nebo střídavým sezením na balónu?

Podělte se také o tipy na produkty, které vám pomáhají – ať už o speciální klávesnice, myši, stojany pod notebooky, nebo také židle.

A poslední otázka

  • dokážete se (a nebo: máte vůbec možnost?) vymanit z područí sezení u počítače a pravidelně dělat zdravotní přestávky?

Štítky:

Připoj se ke komunitě Mít vše hotovo!

Stačí nám poslat tvou e-mailovou adresu. Občas ti pošleme tipy pro produktivnější práci, odkazy na zajímavé knihy nebo akce. Psát ti však budeme jen jednou za čas a pouze tehdy, budeme-li mít skutečně co říct.

Přidej komentář k příspěvku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahoru