Připoj se ke komunitě!

Občas ti pošleme tipy pro produktivnější práci, odkazy na zajímavé knihy nebo akce. Psát ti však budeme jen jednou za čas a pouze tehdy, budeme-li mít skutečně co říct.

Odeslat


Základna osobního růstu

I velmi, velmi zaneprázdněný člověk odpočívá. Víme jak.

By on 1. 4. 2010 in Rozvoj with komentářů 8

Pozor! Dnes vás na Mít vše hotovo.cz naučíme, jak se v práci flákat. Trošku si dát oraz a přitom před šéfem zůstat stále velmi, velmi zaneprázdněný. V kanceláři takový počin bývá dost často adrenalinovou disciplínou, ne náhodou vedením zhusta bodovanou srážkami ze mzdy. Naštěstí tu jsou stránky www.cantyouseeimbusy.com!

Nachází se zde hry, které se tváří jako Word, či Excel, tedy zcela standardní pracovní aplikace. Můžete mít zrovna rozehráno, ale stačí jediné ťuknutí do mezerníku a po balónku, či raketce ani památky.

Šéf bude dozajista spokojen. Uvidí, že soustředěně pracujete a zřejmě hloubáte nad nějakým velkým projektem. Možná nakonec dostanete ke konci roku i prémie.

Kdo tohle upotřebí?

Pracant kopáč Josef

Klient hry Breakdown bude typicky copywriter, či sekretářka přepisující tuny textů. Řekněte, kdo by to neustálé klepání všemi deseti ustál nonstop celou pracovní dobu, že?

Tohle si zapnete, otevře se vám přesná kopie Wordu a rozjedete ničení napsaných slov odbíjením kuličky spodním posuvníkem. Něco jako kdysi Pong na Atari, ale vertikálně.

Pracant sejlz menečr Alex

Úderník, co má věčně otevřený Excel a hraje si s grafy. Ten uvítá gamesku „LeaderShip“. Ve změti grafů teprve teď v sobě objeví toho  nejlepšího velitele kosmické lodi a dovedeje ji k přistávací ploše.

Pracant fajnečnl dájrektr Greg

A ještě tu je Tetris, v podobě sloupcového grafu – Cost cutter. Zde postupně zleva přibývají nové a nové sloupce a vy se je snažíte zničit klikáním na shodné barvy ve dvou sousedících.

Ale příště už buďte zase raději produktivní…

Štítky:

Připoj se ke komunitě Mít vše hotovo!

Stačí nám poslat tvou e-mailovou adresu. Občas ti pošleme tipy pro produktivnější práci, odkazy na zajímavé knihy nebo akce. Psát ti však budeme jen jednou za čas a pouze tehdy, budeme-li mít skutečně co říct.

Přidej komentář k příspěvku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahoru