Připoj se ke komunitě!

Občas ti pošleme tipy pro produktivnější práci, odkazy na zajímavé knihy nebo akce. Psát ti však budeme jen jednou za čas a pouze tehdy, budeme-li mít skutečně co říct.

Odeslat


Základna osobního růstu

Mé druhé Já, co jsi dosud předvedlo?

By on 19. 3. 2010 in Rozvoj with komentářů 6
admin
admin

Poslední články od admin (Všechny články)

Na svou RSS čtečku si nemůžu stěžovat. Každý den mi vyplivne nějakou zajímavou glosu. Přes týden dominoval Chris Guillebeau se svou stránkou The Art of NonConformity. Chris sám sebe charakterizuje jako spisovatele, cestovatele, podnikatele a doživotního studenta. Svou stránku založil pro nekonvenční lidi, kteří dělají mimořádné věci. A on je zářným příkladem. Jeden z jeho cílů je, že do dubna 2013 navštíví všechny státy na světě. Aktuální číslo je 122 ze 192. Ano, Chris je pro mě zajímavým člověkem!

Jeho poslední článek se jmenuje “An Ivterview With Yourself” a poselství je zhruba takové …

Jednou za čas je moudré a přínosné vyzpovídat sám sebe. Vyberte si své oblíbené místo, dejte se kávu, čaj nebo cokoliv máte rádi a odbourejte veškeré možné vyrušení. Rozhovor můžete začít třeba takto: “Drahé Já, je ti 26 let. Co jsi dosud předvedlo? Žiješ svůj sen?” Když se podíváte zpátky, na co jste nejvíc pyšní, čeho litujete a jak to všechno prožíváte? Co máte v plánu dál? Které věci děláte každý den? V co věříte ( Co víte, že je pravda)? Kde se cítíte v bezpečí? Co váš obtěžuje, a jak se s tím vyrovnáváte? Z čeho máte obavy?  Kdybyste měl jen jeden rok života, jak byste s ním naložil?

Důležité je, abyste se ujistili, že víte, co v životě děláte, a jestli byste neměli udělat nějaké změny. Jste spokojeni s odpověďmi?

Štítky:

Připoj se ke komunitě Mít vše hotovo!

Stačí nám poslat tvou e-mailovou adresu. Občas ti pošleme tipy pro produktivnější práci, odkazy na zajímavé knihy nebo akce. Psát ti však budeme jen jednou za čas a pouze tehdy, budeme-li mít skutečně co říct.

Přidej komentář k příspěvku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahoru