Připoj se ke komunitě!

Občas ti pošleme tipy pro produktivnější práci, odkazy na zajímavé knihy nebo akce. Psát ti však budeme jen jednou za čas a pouze tehdy, budeme-li mít skutečně co říct.

Odeslat


Základna osobního růstu

Mít či nemít hotovo, to je to, oč tu běží.

Otázku Jaký je ideální GTD setup? si položil téměř každý, kdo někdy byť jen uvažoval o tom, že si by si měl svou práci nějak organizovat. A u GTD se otázka objevuje daleko častěji než u ostatních systémů. Stačí, když si člověk spíše, co všechno by měl udělat a hned zjistí, že tuto informaci bude potřebovat támhle, tuto tehdy a o tomto, o tom si může nechat zdát ne dříve než v létě. A máte to…

O věčném zkoušení různých nástrojů GTD vyznavačů si vypráví vtipy snad i vrabci na střeše. Samotný Allen si je problému hledání nástroje (a výměna zkušeností) samozřejmě vědom, vždyť i toho se trochu týká jeho termín „productivity porn“ [překlad myslím netřeba].

Jenže žertování na téma věčné hledání nic nevyřeší, to vám jako věčný hledač můžu potvrdit z vlastní zkušenosti. Jestliže svůj ideální nástroj či setup stále ještě hledáte, zkuste se podívat na velmi pěkný bippermanův článek Neverending Story aneb jaký gtd setup?.

Štítky:

Připoj se ke komunitě Mít vše hotovo!

Stačí nám poslat tvou e-mailovou adresu. Občas ti pošleme tipy pro produktivnější práci, odkazy na zajímavé knihy nebo akce. Psát ti však budeme jen jednou za čas a pouze tehdy, budeme-li mít skutečně co říct.

Přidej komentář k příspěvku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahoru