Připoj se ke komunitě!

Občas ti pošleme tipy pro produktivnější práci, odkazy na zajímavé knihy nebo akce. Psát ti však budeme jen jednou za čas a pouze tehdy, budeme-li mít skutečně co říct.

Odeslat


Základna osobního růstu

Mít či nemít hotovo, to je to, oč tu běží.

By on 6. 2. 2010 in Sebeorganizace with komentářů 5

Otázku Jaký je ideální GTD setup? si položil téměř každý, kdo někdy byť jen uvažoval o tom, že si by si měl svou práci nějak organizovat. A u GTD se otázka objevuje daleko častěji než u ostatních systémů. Stačí, když si člověk spíše, co všechno by měl udělat a hned zjistí, že tuto informaci bude potřebovat támhle, tuto tehdy a o tomto, o tom si může nechat zdát ne dříve než v létě. A máte to…

O věčném zkoušení různých nástrojů GTD vyznavačů si vypráví vtipy snad i vrabci na střeše. Samotný Allen si je problému hledání nástroje (a výměna zkušeností) samozřejmě vědom, vždyť i toho se trochu týká jeho termín „productivity porn“ [překlad myslím netřeba].

Jenže žertování na téma věčné hledání nic nevyřeší, to vám jako věčný hledač můžu potvrdit z vlastní zkušenosti. Jestliže svůj ideální nástroj či setup stále ještě hledáte, zkuste se podívat na velmi pěkný bippermanův článek Neverending Story aneb jaký gtd setup?.

Štítky:

Připoj se ke komunitě Mít vše hotovo!

Stačí nám poslat tvou e-mailovou adresu. Občas ti pošleme tipy pro produktivnější práci, odkazy na zajímavé knihy nebo akce. Psát ti však budeme jen jednou za čas a pouze tehdy, budeme-li mít skutečně co říct.

Přidej komentář k příspěvku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahoru