Připoj se ke komunitě!

Občas ti pošleme tipy pro produktivnější práci, odkazy na zajímavé knihy nebo akce. Psát ti však budeme jen jednou za čas a pouze tehdy, budeme-li mít skutečně co říct.

Odeslat


Základna osobního růstu

What matters now – e-book Setha Godina a 69 dalších „filozofů“ nové doby

By on 23. 12. 2009 in Témata with komentáře 3
admin
admin

Poslední články od admin (Všechny články)

Před nějakým půl rokem požádal Seth Godin 70 lidí, aby se vyjádřili k otázce Na čem dnes záleží.

A co udělal s odpověďmi? Seskládal z nich více jak 80 stránkovou e-knihu What matters now … a nabídl ji zdarma ke stažení.

70 různých pohledů od 70 významných i méně významných lidí, které spojuje jediné:

patří mezi respektované osobnosti dnešího biz-tech-socialně mediálního světa.

Chris Anderson, šéfredaktor časopisu Wired, Tom Peters, uznávaný kouč, Hugh McLeod, autor skvělých obrázků na zadních stránach vizitek, Guy Kawasaki, „rizikový kapitalista“ (překladá se tak termín venture capitalist?) a v neposlední řadě také Dan Pink, autor knihy Úplně nová mysl, Dan Roam, autor Nápadů na ubrousku či Gina Trapani, zakladatelka Lifehackeru.

70 jiných způsobů myšlení. 70 jiných postojů. 70 různých pohledů. Skutečně hezké počtení na vánoční svátky. A rozhodně něco k zamyšlení, než začneme chrlit novoroční předsevzetí – či další roční/čtvrtletní/měsíční/týdenní cíle.

Štítky:

Připoj se ke komunitě Mít vše hotovo!

Stačí nám poslat tvou e-mailovou adresu. Občas ti pošleme tipy pro produktivnější práci, odkazy na zajímavé knihy nebo akce. Psát ti však budeme jen jednou za čas a pouze tehdy, budeme-li mít skutečně co říct.

Přidej komentář k příspěvku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahoru