Připoj se ke komunitě!

Občas ti pošleme tipy pro produktivnější práci, odkazy na zajímavé knihy nebo akce. Psát ti však budeme jen jednou za čas a pouze tehdy, budeme-li mít skutečně co říct.

Odeslat


Základna osobního růstu

Minimalistický kalendářo-úkolovník TeuxDeux

By on 15. 12. 2009 in Nástroje with komentářů 7

Nabídka on-line kalendářů či nástrojů na vedení úkolů je nepřeberná a mnohé služby nezáměrně „opisují“ jedna od druhé. Umožňují zasílání úkolů e-mailem, sdílení s x dalšími spolupracovníky, práci s pověřenými kontakty, kontexty a já nevím jaké ještě další vlastnosti. Chtějí-li být minimalistické, potom třeba neumožňují ukládání či plánování na více dní.

Jako závan svěžího jarního větříku v zimním čase mě svým minimalistickým, designově uhlazeným vzhledem překvapila webová aplikace TeuxDeux.

Nehraje si na nic víc než na seznam úkolů, které si přidáváte k jednotlivým dním. Vložené úkoly se snadno ovládají myší, a pokud úkol nestihnete (či se z jakéhokoliv důvodu rozhodnete jej neudělat), stačí přetáhnout do speciální kolonky „Someday“. A to je vše. Pokud vám tedy stačí mít hlídat si jen seznam úkolů na den bez potřeby všechno tagovat či dedikovat, TeuxDeux by mohl být aplikací právě pro vás.

Štítky:

Připoj se ke komunitě Mít vše hotovo!

Stačí nám poslat tvou e-mailovou adresu. Občas ti pošleme tipy pro produktivnější práci, odkazy na zajímavé knihy nebo akce. Psát ti však budeme jen jednou za čas a pouze tehdy, budeme-li mít skutečně co říct.

Přidej komentář k příspěvku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahoru