Připoj se ke komunitě!

Občas ti pošleme tipy pro produktivnější práci, odkazy na zajímavé knihy nebo akce. Psát ti však budeme jen jednou za čas a pouze tehdy, budeme-li mít skutečně co říct.

Odeslat


Základna osobního růstu

Miniaturní budík v postranním panelu windows

By on 26. 11. 2009 in Nástroje with komentářů 10

Ne vždy potřebuje člověk propracované, s tisícem dalších zařízení propojené a synchronizované kalendáře či připomínače. Někdy potřebuje jen rychle přidat alarm (jako třeba během porady na připomenutí konce brainstormingové části či doma, že je potřeba zase přiložit pod kotel). Zkuste použít Date and Time, zdarma distribuovaný gadget pro Windows.

Ovládání je snadné, stačí stáhnout, nainstalovat a potom přidat do postranního panelu tak, jako přidáváte nativní Windows gadgety.

Alarm

Zadání alarmu je ještě snadnější. Pomocí dvou rozbalovacích menu zakliknete datum a čas, kdy se má alarm rozeznít, a můžete se v klidu věnovat další práci. Jedinou nevýhodou je snad jen to, že aplikace funguje jen ve dvanáctihodinovém režimu.

Kalendář

Pro náročnější uživatele nabízí aplikace také jednoduchý kalendář pro události. A jako je tomu u každého „normálního“ kalendáře, i tady můžete nastavit x- různých vlastností (od kategorie přes alarm až po opakování). Jednoduše řečeno, je to takový malý kalendář ve Vistách, který máte na vzdálenost kliknutí myši – jen o trochu líp vypadá. (A snad jen upozornění: nemá „to do list“)

Štítky:

Připoj se ke komunitě Mít vše hotovo!

Stačí nám poslat tvou e-mailovou adresu. Občas ti pošleme tipy pro produktivnější práci, odkazy na zajímavé knihy nebo akce. Psát ti však budeme jen jednou za čas a pouze tehdy, budeme-li mít skutečně co říct.

Přidej komentář k příspěvku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahoru