Připoj se ke komunitě!

Občas ti pošleme tipy pro produktivnější práci, odkazy na zajímavé knihy nebo akce. Psát ti však budeme jen jednou za čas a pouze tehdy, budeme-li mít skutečně co říct.

Odeslat


Základna osobního růstu

Vytvořte si klávesové zkratky i pro Facebook

By on 14. 10. 2009 in Nástroje with komentářů 8

Používáte Facebook častěji než hodně často? Tak to jistě uvítáte možnost urychlit si ovládání prostoru pomocí klávesových zkratek. Proč? Třeba proto, že už nebudete muset šmejdit myší po „maximálně optimalozovaném“ rozložení prvků na obrazovce. Chcete vyhledat přítele? Stačí stisknout D a okno je na světě. Přejít do schránky se zprávami? Místo myši stačí I.

Nástroj FacebookKeyboardNavigation běží na platformě Greasemonkey, který uživatelům nabízí možnost maximálně si prohlížeč přizpůsobovat. Instalace klávesových zkratek stojí jen dvě kliknutí a můžete se v prostoru  Facebooku pohybovat minimálně dvakrát rychleji, pouhým stisknutím klávesy. Třeba

E – přejít na seznam událostí
G – přejít na skupiny
H – přejít na hlavní stránku
I – přejít do schránky
M – poslat zprávu

Pokud vám nevyhovují klávesové zkratky, můžete si je samozřejmě upravit. Stačí proklikat se v menu Nástrojů ke Greasemonkey – správa uživatelských skriptů a skript upravit.
(via ReadWriteWeb)

Štítky:

Připoj se ke komunitě Mít vše hotovo!

Stačí nám poslat tvou e-mailovou adresu. Občas ti pošleme tipy pro produktivnější práci, odkazy na zajímavé knihy nebo akce. Psát ti však budeme jen jednou za čas a pouze tehdy, budeme-li mít skutečně co říct.

Přidej komentář k příspěvku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahoru