Připoj se ke komunitě!

Občas ti pošleme tipy pro produktivnější práci, odkazy na zajímavé knihy nebo akce. Psát ti však budeme jen jednou za čas a pouze tehdy, budeme-li mít skutečně co říct.

Odeslat


Základna osobního růstu

I brainstorming k projektu může mít svůj „checklist“

By on 26. 5. 2009 in Rozvoj with komentářů 8

David Allen hodně doporučuje používání kontrolních seznamů, neboli checklistů. Není na tom nic divného: proč pořád dokolečka přemýšlet nad věcí, kterou děláte/potřebujete opakovaně? Proč si tyto záležitosti neusnadnit? Už dříve jsem psal, že jsem si díky GTD tyto „šablony“ začal vytvářet víceméně pravidelně.

Jak už můj „plánovací“ a „organizační“ guru David Allen nesčetněkrát prohlásil, čím víc toho člověk začne zvládat, tím víc příležitostí se mu objeví. I objevila se Workaholicovi nová příležitost … a to v oblasti, s níž nemá víceméně žádnou praktickou zkušenost. (Popravdě, i teoretických zkušeností by snad bylo dost, ale znáte to, praxe a teorie spolu často ruku v ruce rozhodně nejdou.)

I vytvořil si Workaholic z různých zdrojů a tipů tuto mapu, která by měla usnadnit promýšlení projektu, a dovolí si položit vám otázku:

Na co zapomněl?

Štítky:

Připoj se ke komunitě Mít vše hotovo!

Stačí nám poslat tvou e-mailovou adresu. Občas ti pošleme tipy pro produktivnější práci, odkazy na zajímavé knihy nebo akce. Psát ti však budeme jen jednou za čas a pouze tehdy, budeme-li mít skutečně co říct.

komentářů 8

Trackback URL | RSS kanál s komentáři

  1. Petr Gašparík napsal:

    Zdravím, prosím doplnit chybějící obrázek na_co_nezapomenout_u_projektu.JPG, děkuji

Přidej komentář k příspěvku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahoru