Připoj se ke komunitě!

Občas ti pošleme tipy pro produktivnější práci, odkazy na zajímavé knihy nebo akce. Psát ti však budeme jen jednou za čas a pouze tehdy, budeme-li mít skutečně co říct.

Odeslat


Základna osobního růstu

Nedokážete si udržet pořádek na stole?

By on 6. 4. 2009 in Rozvoj with komentářů 9
admin
admin

Poslední články od admin (Všechny články)

Potom by se vám možná mohlo hodit řešení, které na stránkách blogu společnosti Davida Allena ukázal člověk jménem Grant. Ten, jsa rozladěn, že jeho pracovní stůl vůbec nerespektuje GTD myšlení řídící jeho mozek posledních 6 měsíců, uchopil do ruky značkovač a klik, klik – stal se zázrak, stůl se změnil v efektivní pracovní prostředí.

Jak je to možné? Jednotlivými místům přiřadil přesné určení. Schválně se podívejte na všeříkající fotografie. I fyzické prostředí musí respektovat GTD návyky, jinak budete žít dvojím životem – v hlavě víceméně pořádek, na stole … . (Mimochodem, přesně tak nějak „přežívá“ Workaholic.)

A jen pro pořádek: 1. IN – ujasnění, 2. Další krok, 3. Udělej-Odlož-Deleguj, 4. Zjednodušit přeskládávání složek – zprava doleva.

Better workflow with better deskflow via GTDTimes

Štítky:

Připoj se ke komunitě Mít vše hotovo!

Stačí nám poslat tvou e-mailovou adresu. Občas ti pošleme tipy pro produktivnější práci, odkazy na zajímavé knihy nebo akce. Psát ti však budeme jen jednou za čas a pouze tehdy, budeme-li mít skutečně co říct.

Přidej komentář k příspěvku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahoru