Připoj se ke komunitě!

Občas ti pošleme tipy pro produktivnější práci, odkazy na zajímavé knihy nebo akce. Psát ti však budeme jen jednou za čas a pouze tehdy, budeme-li mít skutečně co říct.

Odeslat


Základna osobního růstu

Klávesové zkratky GMailu pro MS Outlook

By on 20. 3. 2009 in Nástroje with komentáře 2
admin
admin

Poslední články od admin (Všechny články)

Pokud patříte k vyznavačům služby GMail (nebo jen k jejím tichým obdivovatelům) a současně používáte Outlook, stáhněte si open-sourcovou aplikaci GmailKeys z Lifehackeru, která vám umožní používat  klávesové zkratky z webového rozhraní tohoto über-emailu také ve vašem oblíbeném emailovém klientu. Výsledek: extrémní zrychlení práce s poštou.

Jakmile spustíte GMailKeys (běží na pozadí) a Outlook, můžete začít zkratky používat. A vzhledem k tomu, že ne všichni GMail (anebo jeho zkratky) používáte, podívejte se na jejich přehled od Libora Kříze.

Tip na závěr: Nastavte si GMailKeys tak, aby se aplikace spouštěla okamžitě po spuštění počítače. (Stačí přetáhnout do složky „Po spuštění“).

Štítky: ,

Připoj se ke komunitě Mít vše hotovo!

Stačí nám poslat tvou e-mailovou adresu. Občas ti pošleme tipy pro produktivnější práci, odkazy na zajímavé knihy nebo akce. Psát ti však budeme jen jednou za čas a pouze tehdy, budeme-li mít skutečně co říct.

Přidej komentář k příspěvku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahoru