Připoj se ke komunitě!

Občas ti pošleme tipy pro produktivnější práci, odkazy na zajímavé knihy nebo akce. Psát ti však budeme jen jednou za čas a pouze tehdy, budeme-li mít skutečně co říct.

Odeslat


Základna osobního růstu

Udělejte další krok s GTD Free 0.5 beta

By on 26. 1. 2009 in Nástroje with komentářů 9
Lukáš Gregor

Lukáš Gregor

LUKÁŠ GREGOR | Bloger, pedagog a autor šesti knih. Má rád, když může vychutnávat přítomný okamžik, baví ho být, baví ho také školit (nejen) GTD.
Lukáš Gregor

Poslední články od Lukáš Gregor (Všechny články)

Před několika dny byla zveřejněna verze 0.5 beta open source programu GTD Free, který je navržen jako jednoduše využitelný to-do manager inspirovaný metodou GTD. Stáhnout ji můžete na sourceforge.net (velikost 1,2 MB pro OS Windows). Provoz vyžaduje mít instalovanou Javu 1.6. 

Tvůrci zdůrazňují zaměření na akce a další kroky (next actions). Akce lze uspořádat podle projektů, data připomenutí a priority. Existují seznamy i pro akce maybe/someday (někdy/možná) a pro reference (odkazy). Nově se uvádí možnost exportu dat do textových (txt) a html souborů, popis každé akce uložené do tabulkového přehledu je nyní možno vidět v pěti řádcích textu. Byl také opraven filtr projektů. 

Zdá se mi, že program se bude dále postupně zlepšovat, a proto jej zájemcům o jeho perspektivní využívání mohu doporučit k vyzkoušení. Těším se na vaše uživatelské zkušenosti. 

Štítky:

Připoj se ke komunitě Mít vše hotovo!

Stačí nám poslat tvou e-mailovou adresu. Občas ti pošleme tipy pro produktivnější práci, odkazy na zajímavé knihy nebo akce. Psát ti však budeme jen jednou za čas a pouze tehdy, budeme-li mít skutečně co říct.

Přidej komentář k příspěvku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahoru