Připoj se ke komunitě!

Občas ti pošleme tipy pro produktivnější práci, odkazy na zajímavé knihy nebo akce. Psát ti však budeme jen jednou za čas a pouze tehdy, budeme-li mít skutečně co říct.

Odeslat


Základna osobního růstu

lis.to – správa úkolů podle asociací

By on 20. 1. 2009 in Nástroje with komentáře 2

Na stránce http://lis.to/ je ke stažení todo manager lis.to – done! s jednoduchým ovládáním v angličtině. Lze jej využívat pro stolní počítače jako freeware, a to pro ukládání a správu úkolů s intuitivním ovládáním a jednoduchou tvorbou kontextů.

To je kategorizace úkolů podle souvislostí s určitou specifickou činností (např.: pochůzky), projektem (např.: zavedení GTD), pracovním prostředkem (např.: počítač). K úkolům v jednotlivých kategoriích lze vkládat poznámky, popř. vytvářet dílčí soubory. Můžete zobrazt všechny úkoly (All), dále úkoly na dnešek (Today), na zítra (Tomorrow) a na příštích 7 dní (Next 7 days). Prográmek lze synchronizovat s iPodem apod., ale již za poplatek. Možnosti stažení: Windows – 0.9.7.36.win.zip; Mac OS X – listo.0.9.7.36.dmg.

Štítky:

Připoj se ke komunitě Mít vše hotovo!

Stačí nám poslat tvou e-mailovou adresu. Občas ti pošleme tipy pro produktivnější práci, odkazy na zajímavé knihy nebo akce. Psát ti však budeme jen jednou za čas a pouze tehdy, budeme-li mít skutečně co říct.

Přidej komentář k příspěvku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahoru