Připoj se ke komunitě!

Občas ti pošleme tipy pro produktivnější práci, odkazy na zajímavé knihy nebo akce. Psát ti však budeme jen jednou za čas a pouze tehdy, budeme-li mít skutečně co říct.

Odeslat


Základna osobního růstu

Skoro tak čistý jako papír – TodoPaper

By on 15. 12. 2008 in Nástroje with komentáře 3
admin
admin

Poslední články od admin (Všechny články)

Nedávno jsme se zmínili o šikovném webu Tagaboo, který s maximální jednoduchostí pomáhá organizovat úkoly – přes web. Stejně jednoduchou a „čistou“ aplikací, ovšem tentokrát pro PC, je TodoPaper od WideFido. Jeho papírové kouzlo spočívá v tom, že se víceméně chová jako textový editor  Notepad (či Poznámkový blok), ale má navíc patřičné funkce, které z něj dělají nástroj pro správu úkolů ala GTD: umožňuje vytvářet hiearchickou strukturu (osnovu, outline), umožňuje pracovat s tagy, umožňuje úkoly  „plnit“. Jediné, co člověka zamrzí, je skutečnost, že se spouští déle než zmíněný Notepad. Naopak chválíme vynikající funkci, která po stisku klávesové zkratky zobrazí uprostřed obrazovyk okénko pro rychlé vložení úkolu z jakékoli aplikace. 14denní trial si můžete stáhnout zde.

Štítky:

Připoj se ke komunitě Mít vše hotovo!

Stačí nám poslat tvou e-mailovou adresu. Občas ti pošleme tipy pro produktivnější práci, odkazy na zajímavé knihy nebo akce. Psát ti však budeme jen jednou za čas a pouze tehdy, budeme-li mít skutečně co říct.

Přidej komentář k příspěvku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahoru