Připoj se ke komunitě!

Občas ti pošleme tipy pro produktivnější práci, odkazy na zajímavé knihy nebo akce. Psát ti však budeme jen jednou za čas a pouze tehdy, budeme-li mít skutečně co říct.

Odeslat


Základna osobního růstu

Doporučené weby a aplikace pro GTD: první vydání

By on 18. 12. 2008 in Nástroje with komentářů 7
admin
admin

Poslední články od admin (Všechny články)

Doufám, že všichni před vánocemi zvládáte mít vše hotovo, anebo aspoň nejste totálně ve stresu. Pro ty z vás, kteří navzdory vánočnímu šílenství (anebo až po něm) najdou čas brouzdat netem, jsme připravili malou novinku: je to seznam doporučených webů a programů, které jsou GTD-kompatibilní, anebo s Getting Things Done prostě nějak souvisejí. (vlastně bychom neradi, aby byl seznam striktně orientovaný výhradně na GTD, ale všechno chce svůj čas.) Seznam najdete v levé části webu jako poslední položku v Rozcestníku. Samozřejmě vítáme vaše připomínky a nápady na doplnění, které můžete směřovat rovnou do diskuse pod tento článek, anebo méně nápadně na naši redakci.

Ještě důležitá výzva: seznam budeme udržovat aktuální a byli bychom rádi, kdybyste se na jeho aktuálnosti podíleli i vy sami. Velmi si ceníme vašich nápadů. Totéž platí obecně pro celý web: pokud máte nápady, jak a co by se podle vás dalo v novém roce vylepšit (co vám chybí, co přebývá, jakým tématům se máme více věnovat), pište. A poslední věc: nechcete se stát externím spolupracovníkem/spolupracovnicí našeho týmu? Pokud vás tato poslední možnost zajímá, pište na tomas.baranek@melvil.cz. Hezké a klidné dny všem, vaše redakce MVH.

Štítky:

Připoj se ke komunitě Mít vše hotovo!

Stačí nám poslat tvou e-mailovou adresu. Občas ti pošleme tipy pro produktivnější práci, odkazy na zajímavé knihy nebo akce. Psát ti však budeme jen jednou za čas a pouze tehdy, budeme-li mít skutečně co říct.

Přidej komentář k příspěvku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahoru