Připoj se ke komunitě!

Občas ti pošleme tipy pro produktivnější práci, odkazy na zajímavé knihy nebo akce. Psát ti však budeme jen jednou za čas a pouze tehdy, budeme-li mít skutečně co říct.

Odeslat


Základna osobního růstu

Nastavení plochy může taky trochu pomoci

By on 7. 10. 2008 in Sebeorganizace with Žádný komentář
admin
admin

Poslední články od admin (Všechny články)

Pokud při zasednutí k počítači zažíváte „odkládací“ krizi, zkuste si jako pozadí plochy nastavit tento obrázek – a patřičně přeskládat ikony. Praktický příklad nabízí autor pozadí také. Sice to člověka nedonutí „pracovat“, ale alespoň vás  to trochu potrápí výčitkami svědomí a kdo ví, možná začnete místo surfování řešit aktuální úkoly. Alespoň na mě to v dobách „krize“ funguje bezpečně.

Pokud musíte z nějakého důvodu měnit rozlišení obrazovky (jako já pokaždé, když v práci používám dataprojetkor), uložte si rozložení ikon pomocí freewaru Icon Restore. Měl by fungovat až po XP, na Vistách jsem to nezkoušel. Jestliže se nebojíte sáhnout do knihoven, na této stránce najdete podrobně popsaný jiný způsob. Applaři, existuje něco podobného i pro Mac? Nebo to není potřeba?

Připoj se ke komunitě Mít vše hotovo!

Stačí nám poslat tvou e-mailovou adresu. Občas ti pošleme tipy pro produktivnější práci, odkazy na zajímavé knihy nebo akce. Psát ti však budeme jen jednou za čas a pouze tehdy, budeme-li mít skutečně co říct.

Přidej komentář k příspěvku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahoru