Připoj se ke komunitě!

Občas ti pošleme tipy pro produktivnější práci, odkazy na zajímavé knihy nebo akce. Psát ti však budeme jen jednou za čas a pouze tehdy, budeme-li mít skutečně co říct.

Odeslat


Základna osobního růstu

… kde si vyznavači papírových řešení GTD přijdou na své …

By on 15. 10. 2008 in Nástroje with Počet komentářů: 1

Jestliže svěříte správu svých dalších kroků, záležostí a „zodpovědností“ starému dobrému papíru, nabízí se vám obrovské množství možností. Od na několikrát přeloženého listu papíru přes různé sešitky, bloky, notýsky, kartotéční lístky sepnuté svorkou až po diáře a elegantní organizery. A právě posledně jmenovaným se věnuje fórum Dougha Johnstona D*I*Y Planner (pro neanglicky hovořící „Do-It-Yourself Planner“, neboli Diář -[styl]  „Dělej a urob si sám„).

Najdete zde různé obsahy stránek a oddělení diáře pro nejrozšířenější typy kroužkových diářů. Výhodou fóra je i živá komunita, která původní nápad neustále rozvíjí.

POZOR! Tištění, kopírování, stříhání, řezání, skládání je návykové – a místy i poněkud absurdní. Ona i samotná myšlenka hipsteruPDA byla původně spíše recesistickou záležitostí, než se jí chopili nadšení geekové, Washington Post a Guardian.

Připoj se ke komunitě Mít vše hotovo!

Stačí nám poslat tvou e-mailovou adresu. Občas ti pošleme tipy pro produktivnější práci, odkazy na zajímavé knihy nebo akce. Psát ti však budeme jen jednou za čas a pouze tehdy, budeme-li mít skutečně co říct.

Přidej komentář k příspěvku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahoru