Připoj se ke komunitě!

Občas ti pošleme tipy pro produktivnější práci, odkazy na zajímavé knihy nebo akce. Psát ti však budeme jen jednou za čas a pouze tehdy, budeme-li mít skutečně co říct.

Odeslat


Základna osobního růstu

I takový iPhone má svůj iGTD systém

By on 26. 9. 2008 in Nástroje with Počet komentářů: 1
Lukáš Gregor

Lukáš Gregor

LUKÁŠ GREGOR | Bloger, pedagog a autor šesti knih. Má rád, když může vychutnávat přítomný okamžik, baví ho být, baví ho také školit (nejen) GTD.
Lukáš Gregor

Poslední články od Lukáš Gregor (Všechny články)

iPhone se systémem iGTDAno, i mezi vlastníky telefonů iPhone se najdou takoví, kteří trpí takzvanou prokrastinací.

Například Steven Sande přiznává, že je notorický prokrastinátor. „Dejte mi něco udělat bez termínu a já to odložím až do chvíle, kdy na zadaný úkol zapomenete,“ tvrdí Sande a dodává: “Ovšem – dejte mi termín, a já počkám až do poslední chvíle, než úkol udělám.“  Nepřipomíná vám to něco?

Ve svém článku se zabývá aplikací Things, kterou lze použít právě pro iPhone. iPhone jsem měl vždycky sebou, tak bylo logické, že jej chtěl začít využívat alespoň k tomu, abych budil zdání, že mám život pod kontrolou,“ vysvětluje. A právě v tu chvíli přišel na aplikaci Things od firmy Cultured Code. To však není vše.

Jeho kolega David Chartier našel další, podle něj, fantastickou aplikaci – iGTD. Poté, co v redakci napsali haldy recenzí na různé jiné GTD programy pro iPhone, uznává, že tato v několika směrech vede.

Snad se nebude zlobit, když použijeme jeho screenshot.

Chartier tvrdí, že v jednom balení uživatel nalezne mocný nástroj. Zatímco běžně očekáváte, že GTD aplikace budou splňovat podmínky metody GTD, aplikace iGTD přidává i další. Nejenom integraci s vašimi kontakty (Address Book), ale také vytváření úkolů pomocí drag & drop ze souborů, webových adres, e-mailů a tak dále. Umí přiřazovat k úkolům jednotlivé tagy včetně „čekám na“ , klávesové zkratky, možnost synchronizace, vyhledávání a mnoho dalších.

Aplikace zatím v češtině není, takže prostor pro české nadšence iPhonů a metody GTD tady rozhodně je.

Připoj se ke komunitě Mít vše hotovo!

Stačí nám poslat tvou e-mailovou adresu. Občas ti pošleme tipy pro produktivnější práci, odkazy na zajímavé knihy nebo akce. Psát ti však budeme jen jednou za čas a pouze tehdy, budeme-li mít skutečně co říct.

Přidej komentář k příspěvku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahoru